Skórzane meble i galanteria

Oferujemy Państwu dwa typy usług:
 
1. Czyszczenie i konserwacja mebli skórzanych oraz galanterii skórzanej - wykonywane na miejscu.
Usługa pozawala dogłębnie oczyścić skórę, a następnie odżywić ją i zakonserwować. Cała praca jest wykonywana ręcznie i bardzo starannie. Czyszczone i konserwowane są wszystkie powierzchnie. Czyszczenie dotyczy również szwów. Mebel po wyczyszczeniu i zakonserwowaniu jest zabezpieczony co znacznie wydłuża jego żywotność.
Usługę czyszczenia i konserwacji należy zlecić kiedy widoczne są zabrudzenia mebla, skóra traci swoją sprężystość i gładkość, kiedy skóra daje opór podczas przesuwania dłonią po powierzchni mebla.
 
2. Naprawa i renowacja mebli skórzanych i galanterii skórzanej - wykonywane w naszym warsztacie.
Usługa pozwala na pełne odnowienie całego mebla wraz z położeniem nowych powłok, nadających skórze kolor i barwę, a także powłok ochronnych zabezpieczających mebel na długie lata. Wykonujemy naprawy wszystkich ubytków związanych z wyblaknięciem, starciem lub zdrapaniem wybarwionego lica skóry. Potrafimy także naprawić rozdarte miejsca lub wymienić zużyte elementy poszycia na nowe. Po wykonaniu naprawy cały mebel jest gruntownie czyszczony i konserwowany.
Usługę naprawy i renowacji wykonujemy gdy lico skóry jest podrapane, popękane, odbarwione, farba jest wytarta lub starta zupełnie, skóra jest przedarta lub przecięta.
 
UWAGA! - ! W sprawie wyceny renowacji wyrobów skórzanych proszę wejść na naszą stronę ! - www.Renowacja-Mebli-Renar.pl 
 
Używamy najwyższej jakości środków do czyszczenia i pielęgnacji mebli skórzanych firmy ColourLock, a cała praca jest wykonywana ręcznie i bardzo starannie.
 
Rodzaje skór które naprawiamy, czyścimy i konserwujemy:
 gładkie, anilinowe, nubuk, welur, wytłaczany nubuk, skóry antyczne, wycierane, skóry pull up, skóry buffalo, bycast.
 
Naprawa, renowacja, czyszczenie i konserwacja:
skórzane sofy, skórzane narożniki, skórzane pufy, skórzane fotele, galanteria skórzana (torebki, płaszcze, kurtki, obuwie).
 
Stosujemy wyselekcjonowane preparaty, aby uzyskać efekty doskonałego odświeżenia i ochrony powierzchni skórzanej na długie lata.
 
Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin usługi.

 


 
 
 
 

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także nieprzyjemnego zapachu.

Z początkiem działalności zaczęliśmy także zajmować się meblami skórzanymi. Wykonujemy usługi czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych (czyszczenie skór, konserwacja skór). Po wykonaniu usługi mebel jest oczyszczony i gruntownie zakonserwowany, co w znacznym stopniu wydłuża jego żywotność - efekt jest niesamowity dzięki naszemu doświadczeniu, a także bardzo dobrym, dwuskładnikowym preparatom, których używamy do czyszczenie i konserwacji mebli skórzanych (czyszczenie i konserwacja mebli skórzanych). W późniejszym czasie rozszerzyliśmy usługi związane meblami skórzanymi i galanterią skórzaną o renowację (renowacja mebli skórzanych opisana dalej).

Od 2012 roku naszą ofertę usług rozszerzyliśmy o możliwość czyszczenia parą fug i glazury. Oczekiwany przez Klientów efekt osiągamy dzięki doświadczeniu, a także szerokiej gamie aktywnych technik czyszczenia oraz profesjonalnych środków czyszczących stosowanych w zależności od rodzaju powierzchni i zabrudzenia. Czyszczenie i pranie - Bydgoszcz, Toruń i okolice do 30 km.

Od 2014 roku świadczymy również usługi naprawy i renowacji mebli skórzanych (naprawa i renowacja skór) oraz galanterii skórzanej. Jest to dział który wymaga bardzo indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Odpowiednie wyszkolenie, dobór środków i umiejętności, pozwalają wykonać nam pracę na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu meble nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług
Krzysztof Krajewski

Nasze usługi
Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz,  Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Rozgarty, Zławieś, Łysomice, Grębocin, Chełmża, Wąbrzeźno, Kowalewo Pomorskie, a także inne miejscowości w regionie.
Naprawa i renowacja mebli skórzanych i galanterii - województwo kujawsko-pomorskie