Dywany i wykładziny

Przyjedziemy do Państwa w umówionym terminie wraz z niezbędnym sprzętem.
 
Wykonamy profesjonalną usługę czyczenia i prania dywanów oraz wykładzin. Usuniemy wszystkie zabrudzenia i plamy, a także nieprzyjemne zapachy. Dywany po wyczyszczeniu są czyste, a kolory dywanu odzyskują swój pierwotny wygląd.
 
Usuwanie plam, roztoczy i alergenów, neutralizacja zapachów są wykonywane bez dodatkowych opłat.
 
Nasze doświadczenie, odpowiednie techniki czyszczenia, a także profesjonalny sprzęt i środki firmy Kärcher pozwalają na usunięcie nawet bardzo nietypowych zabrudzeń.
 
Czyścimy, pierzemy dywany i wykładziny:
 - z włókien sztucznych i z włókien naturalnych (wełniane, bawełniane, lniane, itp.);
 - dywany z krótkim włosiem, a także dywany z gęstym lub długim włosiem (shaggy, sznurkowane, itp.)
 
Oferujemy również usługę prania dywanu "na wskroś" w profesjonalnej pralni dywanów. Odbierzemy dywan, wypierzemy i suchy odwieziemy z powrotem do Właściciela.
 
Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin usługi lub odbioru dywanu.
 

 
 
 
  

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także nieprzyjemnego zapachu.

Z początkiem działalności zaczęliśmy także zajmować się meblami skórzanymi. Wykonujemy usługi czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych (czyszczenie skór, konserwacja skór). Po wykonaniu usługi mebel jest oczyszczony i gruntownie zakonserwowany, co w znacznym stopniu wydłuża jego żywotność - efekt jest niesamowity dzięki naszemu doświadczeniu, a także bardzo dobrym, dwuskładnikowym preparatom, których używamy do czyszczenie i konserwacji mebli skórzanych (czyszczenie i konserwacja mebli skórzanych). W późniejszym czasie rozszerzyliśmy usługi związane meblami skórzanymi i galanterią skórzaną o renowację (renowacja mebli skórzanych opisana dalej).

Od 2012 roku naszą ofertę usług rozszerzyliśmy o możliwość czyszczenia parą fug i glazury. Oczekiwany przez Klientów efekt osiągamy dzięki doświadczeniu, a także szerokiej gamie aktywnych technik czyszczenia oraz profesjonalnych środków czyszczących stosowanych w zależności od rodzaju powierzchni i zabrudzenia. Czyszczenie i pranie - Bydgoszcz, Toruń i okolice do 30 km.

Od 2014 roku świadczymy również usługi naprawy i renowacji mebli skórzanych (naprawa i renowacja skór) oraz galanterii skórzanej. Jest to dział który wymaga bardzo indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Odpowiednie wyszkolenie, dobór środków i umiejętności, pozwalają wykonać nam pracę na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu meble nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług
Krzysztof Krajewski

Nasze usługi
Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz, Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Rozgarty, Zławieś, Łysomice, Grębocin, Chełmża, Wąbrzeźno, Kowalewo Pomorskie, a także inne miejscowości w regionie.
Naprawa i renowacja mebli skórzanych i galanterii - województwo kujawsko-pomorskie