Tapicerka meblowa i materace

Przyjedziemy do Państwa w umówionym terminie wraz z niezbędnym sprzętem.
 
Przystąpimy do profesjonalnego czyszczenia i prania mebli tapicerowanych, materacy tak aby po wyczyszczeniu były czyste nie tylko na powierzchni. Oprócz plam usuniemy roztocza i alergeny bez dodatkowych opłat.
 
 Stosowana przez nas technologia czyszczenia i prania pozwala na usunięcie uporczywych plam i zacieków, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, a także pozbycie się kurzu, roztoczy oraz pozostałych alergenów. Technika prania przez nas stosowana, czyści tapicerkę wierzchnią i wyściółkę pod tapicerką aż do 3cm wgłąb mebla. Naszym zadaniem jest usunięcie wszystkich zabrudzeń i plam stosując szeroką gamę aktywnych technik czyszczenia.
 
Usuwanie plam, roztoczy i alergenów, neutralizacja zapachów są wykonywane bez dodatkowych opłat.
   
Profesjonalnie czyścimy i pierzemy tapicerkę włókninową mebli:
 - kanapy, sofy, narożniki, rogówki, wersalki, łóżka, fotele, krzesła, materace, pufy i poduchy, tapczany;
 - nietypowe zlecenia jak duże pluszowe maskotki, wózki czy foteliki dziecięce.
 
 Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin usługi.
  

 
 
 
 

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także nieprzyjemnego zapachu.

Z początkiem działalności zaczęliśmy także zajmować się meblami skórzanymi. Wykonujemy usługi czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych (czyszczenie skór, konserwacja skór). Po wykonaniu usługi mebel jest oczyszczony i gruntownie zakonserwowany co w znacznym stopniu wydłuża jego żywotność (efekt jest niesamowity dzięki naszemu doświadczeniu, a także bardzo dobrym, dwu składnikowym preparatom, których używamy do czyszczenie i konserwacji mebli skórzanych ). W późniejszym czasie rozszerzyliśmy usługi związane meblami skórzanymi i galanterią skórzaną (opisane dalej).

Od 2012 roku naszą ofertę usług rozszerzyliśmy o możliwość czyszczenia parą fug i glazury. Oczekiwany przez Klientów efekt osiągamy dzięki doświadczeniu, a także szerokiej gamie aktywnych technik czyszczenia oraz profesjonalnych środków czyszczących stosowanych w zależności od rodzaju powierzchni i zabrudzenia. Czyszczenie i pranie - Bydgoszcz, Toruń i okolice do 30 km.

Od 2014 roku świadczymy również usługi naprawy i renowacji mebli skórzanych (naprawa i renowacja skór) oraz galanterii skórzanej. Jest to dział który wymaga bardzo indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Odpowiednie wyszkolenie, dobór środków i umiejętności, pozwalają wykonać nam pracę na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu meble nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług.
Krzysztof Krajewski.

Nasze usługi
Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz,  Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Rozgarty, Zławieś, Łysomice, Grębocin, Chełmża, Wąbrzeźno, Kowalewo Pomorskie, a także inne miejscowości w regionie.
Naprawa i renowacja mebli skórzanych i galanterii - województwo kujawsko-pomorskie