Tapicerka meblowa i materace

Przyjedziemy do Państwa w umówionym terminie wraz z niezbędnym sprzętem.
 
Przystąpimy do profesjonalnego czyszczenia i prania mebli tapicerowanych, materacy tak aby po wyczyszczeniu były czyste nie tylko na powierzchni. Oprócz plam usuniemy roztocza i alergeny bez dodatkowych opłat.
 
 Stosowana przez nas technologia czyszczenia i prania pozwala na usunięcie uporczywych plam i zacieków, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, a także pozbycie się kurzu, roztoczy oraz pozostałych alergenów. Technika prania przez nas stosowana, czyści tapicerkę wierzchnią i wyściółkę pod tapicerką aż do 3cm wgłąb mebla. Naszym zadaniem jest usunięcie wszystkich zabrudzeń i plam stosując szeroką gamę aktywnych technik czyszczenia.
 
Usuwanie plam, roztoczy i alergenów, neutralizacja zapachów są wykonywane bez dodatkowych opłat.
   
Profesjonalnie czyścimy i pierzemy tapicerkę włókninową mebli:
 - kanapy, sofy, narożniki, rogówki, wersalki, łóżka, fotele, krzesła, materace, pufy i poduchy, tapczany;
 - nietypowe zlecenia jak duże pluszowe maskotki, wózki czy foteliki dziecięce.
 
 Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin usługi.
  

 

- Strona główna -

 
 
 

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów.
 
Z początkiem działalności
 (2006 rok) bardzo intensywnie szkoliliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie. Dziś profesjonalnie wykonujemy usługi czyszczenia i prania mebli tapicerowanych (pranie tapicerek, czyszczenie tapicerek), dywanów oraz materacy - nawet jeśli są wykonane z bardzo nietypowych lub delikatnych materiałów.
 
Szkoliliśmy się - teraz szkolimy innych, zdobywaliśmy nowe doświadczenia - teraz je przekazujemy... Cały czas dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Klientów.
 
Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu tapicerki meblowe i dywany nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.
 
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług
Krzysztof Krajewski

Nasze usługi:

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek / tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz, Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Złotoria, Wielka Nieszawka, Mała Nieszawka, Brzoza, Grębocin, Rogowo, Papowo Toruńskie, Łysomice, Ostaszewo, Chełmża, Przysiek, Rozgarty, Górsk, Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Czarnowo, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska, Strzelce Dolne, Dobrcz, Osielsko, Niemcz, Tryszczyn, Pawłówek, Łochowo, Lisi Ogon, Białe Błota, Brzoza, Otorowo, Solec Kujawski, a także inne miejscowości w promieniu do 30km od aglomeracji Bydgosko - Toruńskiej.