Dywany i wykładziny

Przyjedziemy do Państwa w umówionym terminie wraz z niezbędnym sprzętem.
 
Wykonamy profesjonalną usługę czyczenia i prania dywanów oraz wykładzin. Usuniemy wszystkie zabrudzenia i plamy, a także nieprzyjemne zapachy. Dywany po wyczyszczeniu są czyste, a kolory dywanu odzyskują swój pierwotny wygląd.
 
Usuwanie plam, roztoczy i alergenów, neutralizacja zapachów są wykonywane bez dodatkowych opłat.
 
Nasze doświadczenie, odpowiednie techniki czyszczenia, a także profesjonalny sprzęt i środki firmy Kärcher pozwalają na usunięcie nawet bardzo nietypowych zabrudzeń.
 
Czyścimy, pierzemy dywany i wykładziny:
 - z włókien sztucznych i z włókien naturalnych (wełniane, bawełniane, lniane, itp.);
 - dywany z krótkim włosiem, a także dywany z gęstym lub długim włosiem (shaggy, sznurkowane, itp.)
 
Oferujemy również usługę prania dywanu "na wskroś" w profesjonalnej pralni dywanów. Odbierzemy dywan, wypierzemy i suchy odwieziemy z powrotem do Właściciela.
 
Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin usługi lub odbioru dywanu.
 

 

- Strona główna -

 
 
  

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów.
 
Z początkiem działalności
 (2006 rok) bardzo intensywnie szkoliliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie. Dziś profesjonalnie wykonujemy usługi czyszczenia i prania mebli tapicerowanych (pranie tapicerek, czyszczenie tapicerek), dywanów oraz materacy - nawet jeśli są wykonane z bardzo nietypowych lub delikatnych materiałów.
 
Szkoliliśmy się - teraz szkolimy innych, zdobywaliśmy nowe doświadczenia - teraz je przekazujemy... Cały czas dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Klientów.
 
Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu tapicerki meblowe i dywany nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.
 
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług
Krzysztof Krajewski

Nasze usługi:

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek / tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz, Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Złotoria, Wielka Nieszawka, Mała Nieszawka, Brzoza, Grębocin, Rogowo, Papowo Toruńskie, Łysomice, Ostaszewo, Chełmża, Przysiek, Rozgarty, Górsk, Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Czarnowo, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska, Strzelce Dolne, Dobrcz, Osielsko, Niemcz, Tryszczyn, Pawłówek, Łochowo, Lisi Ogon, Białe Błota, Brzoza, Otorowo, Solec Kujawski, a także inne miejscowości w promieniu do 30km od aglomeracji Bydgosko - Toruńskiej.

Dlaczego profesjonalne czyszczenie dywanów to usługa, z której warto skorzystać?

Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie swojego domu lub mieszkania bez dywanu. Uważamy, że to właśnie dywan wprowadza klimat do wnętrza, sprawia, że staje się ono dużo bardziej przytulne. Bez niego pomieszczenie wydaje się być nie do końca urządzone. Jeśli decydujesz się na obecność dywanów w mieszkaniu, musisz jednak pamiętać, aby odpowiednio o nie dbać. Będzie się na nich bowiem osadzał kurz, mogą również pokryć się mało estetycznymi plamami. Ich samodzielne czyszczenie jest bardzo trudne. Rozwiązaniem okazuje się być pranie dywanów w Bydgoszczy. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą cieszyć się perfekcyjnie wyglądającym dywanem nawet długo po zakupie, oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia.

Pranie dywanu Bydgoszcz – jak to wpływa na zdrowie?

Decydując się na profesjonalne pranie dywanu w Bydgoszczy, korzystnie wpływasz na swoje zdrowie. Dywan to przedmiot, na którym osadzać będzie się nie tylko kurz, ale również bakterie, a także wiele różnych alergenów występujących w naszych domach. Wystarczy, że latem otworzysz okno, aby dywan stał się pełen pyłków pylących właśnie roślin. To wszystko może sprzyjać powstawaniu problemów z układem oddechowym, jest także dużym zagrożeniem dla zatok. Nie można zapominać też o osobach cierpiących na alergię, w przypadku których te substancje mogą generować uciążliwe objawy. Decydując się na profesjonalne czyszczenie dywanu w Bydgoszczy, którego możemy się podjąć, możesz mieć pewność, że skutecznie uda Ci się wyeliminować wszystkie te czynniki, które mogą być źródłem problemów ze zdrowiem. Pamiętaj, że odkurzanie jest ważne, ale na ogół niewystarczające, aby dokładnie oczyścić dywan.

Czyszczenie dywanów Bydgoszcz – jak wpływa na zapach w mieszkaniu?

Znajdujące się w naszych mieszkaniach dywany gromadzą nie tylko kurz, bakterie i wiele innych substancji. Ich cechą charakterystyczną jest także to, że pochłaniają zapachy. Nawet najlepszy domowy odkurzacz nie jest w stanie ich wyeliminować. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie zlecać profesjonalne czyszczenie dywanów w Bydgoszczy. Nasza firma dysponujemy odpowiednimi środkami chemicznymi, dzięki którym dywan nie tylko będzie lśnił czystością, ale również nie będzie brzydko pachniał. Na pewno docenią to wszyscy właściciele zwierząt domowych, którym nieraz zdarza się oddać mocz w domu. Nasza firma doskonale radzi sobie z usuwaniem nawet najtrudniejszych zapachów.

Czy profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin wpływa na ich wygląd?

Profesjonalne pranie dywanu w Toruniu czy Bydgoszczy to zawsze gwarancja nie tylko pozbycia się kurzu, bakterii i przykrych zapachów. To również świetny sposób na to, aby dywany zachwycały doskonałym wyglądem. Jeśli chcesz, aby Twój dywan długo wyglądał jak nowy, pamiętaj, aby przynajmniej dwa razy do roku zlecać jego fachowe czyszczenie. To sposób na to, aby z jego powierzchni zniknęły ewentualne plany. Stosowane przez nas środki piorące sprawiają również, ż dywan odzyskuje kolor. Po zabiegu prania wygląda świeżo, a do tego naprawdę przyjemnie pachnie.

Czy profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin sprawia, że są one trwalsze?

Niezależnie od tego, czy masz w domu dywan, czy wykładzinę, musisz pamiętać, że regularne profesjonalne pranie dywanów w Toruniu gwarantuje Ci ich dłuższą żywotność. Jeśli zainwestujesz w fachowe czyszczenie, możesz mieć pewność, że wszystko to, co negatywnie wpływa na Twój dywan zostanie z niego usunięte. Chodzi zarówno o roztocza, jak wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Pyły, które dostają się do naszego domu mogą negatywnie wpływać na kondycję tkanin. Sprawiają, że na ich powierzchni osadzają się ścierające drobiny, które istotnie pogarszają wygląda materiału, a jednocześnie ograniczają jego trwałość. Jeśli nie chcesz wymieniać dywanów co kilka lat, musisz pamiętać, że profesjonalne czyszczenie jest niezbędne.

Czy używane do prania dywanów i wykładzin środki chemiczne są bezpieczne?

Wiele osób obawia się korzystania z pomocy specjalistów zajmujących się praniem dywanów. Wynika to z przekonania, że wykorzystywane przez nich środki chemiczne są szkodliwe i mogą stanowić zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie musisz się tym martwić. Pranie wykładziny w Bydgoszczy oraz czyszczenie dywanu w Toruniu zawsze wykonujemy przy pomocy środków, które mogą być stosowane w zamkniętych pomieszczeniach. Dopuszczone są do użytku w miejscach, w których znajdują się ludzie. Nie stanowią żadnego zagrożenia nawet dla małych dzieci. Co więcej, po profesjonalnym praniu dywanów na ogół nie jest potrzebne nawet wietrzenie pomieszczenia.
Interesuje Cię profesjonalne czyszczenie wykładziny w Bydgoszczy? Chcesz mieć pewność, że Twój dywan będzie idealnie czysty, a jego zapach zawsze świeży? Chcesz skutecznie usunąć z jego powierzchni wszystkie pyłki i inne substancje, które mogą pogarszać samopoczucie? Oferowane przez nas pranie dywanów i wykładzin to naprawdę dobry wybór. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia. Zawsze pracujemy z niezwykłą starannością, dbając o to, aby nasi klienci byli zadowoleni.