Plamy i nieprzyjemne zapachy

Plamy po kawie, sokach, napojach wpływają na wizerunek mebla i są trudne do usunięcia metodami domowymi. Nasza wiedza i doświadczenie z tym związane, a także możliwości sprzętowe pozwalają na skuteczną walkę z tego typu nieciekawymi sytuacjami.

Te usługi są wykonywane bez dodatkowych opłat.

 

Zdarzają się zlecenia nietypowe takie jak zabrudzenia dywanów, wykładzin lub mebli tapicerowanych wyjątkowo nieprzyjemnymi zabrudzeniami (odchody zwierząt, wymiociny, mocz). Naszym zadaniem w tak krytycznych przypadkach jest wyczyszczenie danej powierzchni z zabrudzeń, a także próba neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Efekt pozbycia się nieprzyjemnego zapachu zależny jest od czasu ekspozycji zanieczyszczenia na powierzchnię, głębokości przesiąknięcia (w przypadku mebli tapicerowanych), rodaju osnowy w przypadku dywanów itp.  Wykorzystujemy do tego celu najlepsze dostępne na rynku środki czystości oraz techniki czyszczenia tego typu zabrudzeń.

 

 

 

- Strona główna -

 
 
  

Działamy na rynku od 2006 roku. Nasze usługi polegają na specjalistycznym czyszczeniu elementów wnętrza. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy). Naszym celem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń z czyszczonej powierzchni, a także alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów.
 
Z początkiem działalności
 (2006 rok) bardzo intensywnie szkoliliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie. Dziś profesjonalnie wykonujemy usługi czyszczenia i prania mebli tapicerowanych (pranie tapicerek, czyszczenie tapicerek), dywanów oraz materacy - nawet jeśli są wykonane z bardzo nietypowych lub delikatnych materiałów.
 
Szkoliliśmy się - teraz szkolimy innych, zdobywaliśmy nowe doświadczenia - teraz je przekazujemy... Cały czas dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Klientów.
 
Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję naszej skuteczności. Stosowane środki do czyszczenia posiadają kartę charakterystyki i bezpieczeństwa (na życzenie wysyłamy te dokumenty za pośrednictwem e-mail). Są to środki bezpieczne nawet dla osób cierpiących na alergie. Po wypraniu tapicerki meblowe i dywany nie zabrudzają się szybciej jak to bywa w przypadku stosowania innych popularnych środków. Moja firma działa legalnie od 2006 roku i posiada ubezpieczenie OC.
 
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług
Krzysztof Krajewski

Nasze usługi:

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek / tapicerki meblowej i materacy - Toruń, Bydgoszcz, Lubicz, Brzozówka, Czernikowo, Czerniewice, Złotoria, Wielka Nieszawka, Mała Nieszawka, Brzoza, Grębocin, Rogowo, Papowo Toruńskie, Łysomice, Ostaszewo, Chełmża, Przysiek, Rozgarty, Górsk, Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Czarnowo, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska, Strzelce Dolne, Dobrcz, Osielsko, Niemcz, Tryszczyn, Pawłówek, Łochowo, Lisi Ogon, Białe Błota, Brzoza, Otorowo, Solec Kujawski, a także inne miejscowości w promieniu do 30km od aglomeracji Bydgosko - Toruńskiej.